Trwają zapisy na dodatkowe zajęcia w "Wiatraku"

  • 02.09.2019, 12:04
  • KB
Trwają zapisy na dodatkowe zajęcia w "Wiatraku" Wiatrak
Serdecznie zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne do "Wiatraka". Zapisy trwają!

Wiatrak dla Ciebie – sezon 2019/2020:
– bogata oferta zajęć – dostosowana do każdej grupy wiekowej (od maluszka do staruszka)
– profesjonalnie wyszkoleni instruktorzy
– specjalnie dostosowane sale do zajęć, treningów i występów, wyjątkowe wnętrza Domu Jubileuszowego Jana Pawła II

Co zyskuje się wstępując w nasze progi?
W “Wiatraku” nikt nigdy się nie nudzi! Do wyboru jest ogromna ilość zróżnicowanych zajęć – odbywających się rano, w południe, po południu lub wieczorem, w konkurencyjnych cenach. “Wiatrak” to miejsce odkrywania i rozwijania talentów i umiejętności, a także zawierania przyjaźni. Zdobyte umiejętności uczestnicy naszych zajęć prezentują na organizowanych przez nas wydarzeniach, imprezach i pokazach.

Na tych, którzy lubią pomagać i działać dla innych czeka nasz Wolontariat GPS i wolontariat międzynarodowy, a na chętne dzieci, które chcą wspólnie z nami odrabiać lekcje i popołudniami się bawić – świetlica “Pinokio”.

Czekamy na Ciebie codziennie – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 – w biurze “Wiatraka” lub na Twój telefon pod nr tel. 52 3234810/812.

https://wiatrak.org.pl/ruszaja-zapisy-na-zajecia-pozalekcyjne-w-roku-szkolnym-2019-2020/

Oferta na rok szkolny 2019/2020, a także zdjęcia z zajęć: Taniec z elementami baletu oraz darmowej dla wszystkich chętnych dzieci świetlicy "Pinokio" .

Zapraszamy serdecznie.

Fundacja "Wiatrak"

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe