Zielone Arkady w obliczu modernizacji dróg wokół obiektu

  • 20.08.2019, 13:37
  • KB
Zielone Arkady w obliczu modernizacji dróg wokół obiektu ZA
W Bydgoszczy trwa modernizacja dróg i budowa nowej linii tramwajowej. Klienci największego centrum handlowego w regionie będą mogli dotrzeć do niego w bardziej komfortowy sposób. O tym, że okres przebudowy jest dla obiektu handlowego wyzwaniem, z którym można sobie bez problemu poradzić, przekonują Zielone Arkady.

Na terenie Bydgoszczy i wokół Zielonych Arkad pojawiły się plakaty z hasłami: „A u nas tyle atrakcji, że miasto modernizuje dojazd”, „A u nas tylu Klientów, że będzie nowa trasa tramwajowa”. W ten sposób Centrum informuje klientów o modernizacji dróg wokół obiektu. Nasza współpraca z Zarządem Dróg w Bydgoszczy oraz generalnym wykonawcą robót drogowych jest bardzo dobra. Wspólnie omawiamy wszystkie koncepcje organizacji ruchu tymczasowego, aby z odpowiednim wyprzedzeniem móc poinformować naszych klientów i najemców o planowanych zmianach i zorganizować odpowiednią kampanię informacyjno-marketingową. Dzięki temu ruch wokół Centrum jest płynny – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Aby poinformować zmotoryzowanych o trwającej modernizacji, Zielone Arkady organizują nietypowe akcje. Na terenie miasta i wokół Centrum hostessy rozdają mapki z oznaczeniem tymczasowego dojazdu. Przy okazji – dzięki współpracy z najemcami – częstują zmotoryzowanych klientów i mieszkańców schłodzoną lemoniadą, mrożoną kawą, a także słodkimi żelkami w pomysłowym opakowaniu z napisem „Nasze żelki na osłodę dojazdu i na dobry dzień”.

Skutkiem modernizacji dróg będzie więcej możliwości dotarcia do Zielonych Arkad. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic zyskają nową linię tramwajową oraz zmodernizowane, szerokie jezdnie. Zmiany te sprawią, że największe centrum handlowe w regionie zyska najbardziej dogodny dojazd komunikacją miejską i nowoczesne drogi dla zmotoryzowanych klientów.

W procesie przebudowy kluczem do sukcesu jest komunikacja i współpraca z wykonawcami. Wokół Centrum pojawiły się strzałki, które prowadzą kierowców i ułatwiają im dotarcie do celu. Nasze Centrum, pomimo przebudowy dróg wokół obiektu, jest dalej jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów handlowych w regionie – mówi Ewa Krassowska.   Staramy się, wspólnie z generalnym wykonawcą robót i Zarządem Dróg w Bydgoszczy, aby dojazd do nas był jak najszybszy i bezproblemowy – dodaje.  

KB

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RomanB
RomanB 04.09.2019, 21:04
Może coś konkretnego zamiast tych bzdur na temat oznaczania. Proponowałem nazwę mostu i całej trasy uniwersyteckiej ochrzcić mianem "Kolejny bubel drogowy w tym mieście!!!". Jakoś nie dotarło. Gdzie na skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła są zjazdy i wjazdy ślimakowe podobne do tych prowadzących na lotnisko? Oczywiście wszystko zostało (jak zwykle) dokładnie tak zrobione, żeby nie można było tego naprawić!!! Mieszkam na Wzgórzu Wolności. Ta trasa to kompletny bubel. Skrzyżowanie z Wojska Polskiego pierwotnie miało być dwupoziomowe. Warunki terenowe aż zachęcały do takiego rozwiązania, i co? Jeżeli ma się takiego małego bruskiego, to ma się takie rozwiązania urbanistyczne?
Podobnie rzecz się ma z wcześniejszymi rozwiązaniami drogowymi w naszym mieście. Tak zgrubsza:
1. Wiadukt do Fordonu – brak trasy rowerowej, nie ma przejazdu choćby dla aut osobowych.
2. Trasa Uniwersytecka pierwszy etap – brak trasy rowerowej (cały górny taras odcięty od Myślęcinka) i chodnika dla ruchu pieszego.
3. Stary Rynek – brak słów.
4. Ulica Kujawska – rozbiórka, a właściwie likwidacja przejść podziemnych na rondzie kujawskim. Przejścia pieszych przez jezdnie na rondzie przy największej Galerii Handlowej w mieście mają być bezpośrednio na jezdni. Kompletnym wyburzaniem żelbetonowych konstrukcji podziemnych przejść powinna zająć się PROKURATURA. Konstrukcja w dużej części mogła być adoptowana do nowych warunków.
Januszek
Januszek 24.08.2019, 09:04
Zdania nie zaczyna się od "A".

Pozostałe