Bezpiecznie podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce

  • 12.08.2019, 16:53
  • KB
Bezpiecznie podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce KWP Bydgoszcz
Zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce. Przez trzy dni (9-11.08.2019) 12 drużyn rywalizowało na stadionie przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy. W tych dniach bydgoscy policjanci w mundurach i po cywilnemu zabezpieczali trasy dojazdowe i teren wokół stadionu, ale również dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Bydgoszczy.

W niedzielne (11.08.2019) popołudnie na Stadionie Miejskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy odbyły się ostatnie zmagania lekkoatletyczne zaplanowane na bydgoskim stadionie w ramach Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce. Przez trzy dni (9-11.08.2019) nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta, a także kibiców, którzy oglądali zmagania sportowców na stadionie, czuwali bydgoscy policjanci.

Jak zawsze przy tego typu imprezach, funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe, okolice stadionu, kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach, dbali o bezpieczeństwo na drogach dojazdowych.

Policjanci oceniają zakończone mistrzostwa jako bardzo bezpieczne.

W zmaganiach sportowych zwyciężyła nasza reprezentacja. Brawo Polacy!

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe