Złota rybka spełni życzenia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  • 12.08.2019, 14:44
  • KB
Złota rybka spełni życzenia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz Teatrzyk pt. "Złota rybka" odbędzie się 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3
17 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza wszystkie dzieci na pouczający spektakl w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Opowieść o spełniającej marzenia złotej rybce rozbudzi wyobraźnię widzów i przypomni o negatywnych skutkach zachłanności. Wstęp wolny.

Gdyby tak złowić złotą rybkę, która musiałaby spełnić marzenia? Już wkrótce mali goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz zastanowią się nad swoimi trzema życzeniami i będą kibicować bohaterom spektaklu, którzy staną przed ważnym wyborem. Czy uda im się podjąć słuszne decyzje, a złota rybka spełni ich marzenia?

Głównymi bohaterami przedstawienia będzie dwójka przyjaciół – Koperek i Kminek. Między dobrymi znajomymi będzie dochodzić do częstych kłótni – zarówno tych prowadzonych półżartem, jak i poważnych, dotyczących ważnych kwestii. Czy bohaterowie będą potrafili podzielić się życzeniami, które zaoferuje złota rybka? Złowienie magicznej rybki będzie z pewnością próbą charakteru dla obu postaci i skłoni najmłodszych do refleksji nad zachłannością. 

Teatrzyk pt. „Złota rybka” odbędzie się 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe