Instytucje pomagające bydgoskim seniorom mogą otrzymać dofinansowanie

  • 08.08.2019, 11:32
  • KB
Instytucje pomagające bydgoskim seniorom mogą otrzymać dofinansowanie fot. ilustracyjna
Ratusz zachęca organizacje pozarządowe działające na rzecz osób starszych do składania ofert na realizację w 2019 roku zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, w trybie tzw. "małych grantów". Pula środków w bieżącym roku wynosi 50 tys. zł.

Organizacje pożytku publicznego mogą do końca roku ubiegać się na dofinansowanie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Wysokość dofinansowania w tym trybie nie może przekroczyć 10 tysięcy złotych.

Zgłoszone do Małych Grantów Senioralnych zadanie może trwać maksymalnie 90 dni. Organizacje pożytku publicznego, które swoje cele statutowe opierają na działaniach na rzecz seniorów mogą ubiegać się o granty na kilka zadań – maksymalna kwota dotacji wynosi 20 tysięcy złotych.

W ramach naboru przewiduje się dofinansowanie przedsięwzięć, o charakterze lokalnym lub regionalnym, realizowanych na terenie Bydgoszczy lub Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku, realizowanych w celu wzbogacenia oferty dla osób w wieku senioralnym. Zadania mogą być realizowane od 2019-08-06 do 2019-12-31

Oferty składa się w postaci elektronicznej za pośrednictwem systemu Witkac.pl lub w wersji papierowej stanowiącej wydruk z systemu Witkac.pl. Oferty prosimy składać osobiście lub drogą pocztową pod adresem: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoskie Biuro Seniora, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz.

Link do konkursu znajduje się TUTAJ.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe