Bydgoski Klaster Przemysłowy zaprasza do Strefy EKO na tegorocznej KAYAKMANII

  • 05.08.2019, 12:08
  • KB
Bydgoski Klaster Przemysłowy zaprasza do Strefy EKO na tegorocznej KAYAKMANII fot. ilustracyjna
Bydgoski Klaster Przemysłowy został partnerem trzeciej edycji imprezy proekologicznej KAYAKMANIA 2019 w Bydgoszczy. Impreza trwać będzie od 30 sierpnia do 1 września b.r.

Bydgoski Klaster Przemysłowy został partnerem trzeciej edycji imprezy proekologicznej KAYAKMANIA 2019 w Bydgoszczy. Impreza trwać będzie od 30 sierpnia do 1 września b.r.

W ramach działań Klastra w obszarze CSR – Społecznej Odpowiedzialności Biznesu będziemy uczestniczyć w strefie EKO wydarzenia. Wspólnie z firmami z branży przedstawimy prezentację „Nie wszystkie plastiki są złe” ukazując pozytywne cechy i zastosowanie tworzyw sztucznych w wielu dziedzinach życia.

Bydgoski Klaster Przemysłowy zrzesza firmy z branży tworzyw sztucznych, wiele z nich zajmuje się szeroko pojętym recyklingiem. W ramach swojej działalności dbają o ochronę środowiska i ponowne wykorzystywanie tworzyw sztucznych w procesie produkcji. Spotkajmy się w Strefie EKO, gdzie przybliżymy Państwu te zagadnienia. Bądźcie tam z nami!

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe