Kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu pomiędzy Magnuszewską, a Szpitalną

  • 24.07.2019, 11:31
  • KB
Kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu pomiędzy Magnuszewską,… Magnuszewska-Szpitalna zmiany w organizacji ruchu
ZDMiKP informuje o zmianach w organizacji ruchu między ulicą Magnuszewską, a ulicą Szpitalną, które zostaną wprowadzone 29 lipca.

Zarząd Dróg podaje, że wykonawca prac, realizujący przebudowę torowiska tramwajowego pomiędzy ulicą Magnuszewską a ulicą Szpitalną będzie musiał zamknąć wjazd do Kaufland'a i stacji paliw Schell na wysokości małego ronda (przejazd tymczasowy przez torowisko).

Do sklepu, jak również do stacji benzynowej będzie można dojechać przez wjazd z ulicy Modrakowej a od ul. Wojska Polskiego przez wjazd do stacji, który znajduje się wcześniej.

Wykonawca robót, wybudował również tymczasowy wyjazd z parkingu marketu Kaufland, który znajduje się na wysokości wejścia do marketu. Firma budowlana, planuje opisane prace zakończyć do 24 sierpnia 2019 roku.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe