Przed nami środa w ZOO

  • 23.07.2019, 17:32
  • KB
Przed nami środa w ZOO fot. Marcin Nowak
Jutro (24.07) o godzinie 11 kolejne spotkanie z cyklu „Wakacyjne środy w zoo”. Kolejny raz będzie można wcielić się w detektywa i podróżować po zoo w poszukiwaniu podpowiedzi ukrytych w różnych punktach.

Trzeba będzie m.in. rozwiązać rebus czy policzyć wybrane zwierzęta. Efektem śledztwa jest dotarcie do konkretnego gatunku, a po drodze poznanie ciekawych wiadomości na jego temat.

Spotkania rozpoczynają się zawsze w pawilonie Akwarium Terrarium. W środy bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy 10 zł. Temat kolejnej takiej imprezy (31.07) to „Kości".

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe