CzyTAM Świat- Sensoryczne spotkania z ksiażką dla najmłodszych

  • 22.07.2019, 21:11
  • KB
CzyTAM Świat- Sensoryczne spotkania z ksiażką dla najmłodszych CzyTAM Świat
Lato w pełni, zatem kwiatów wielka obfitość. Zapraszamy zatem na spotkanie z książkami o kwiatach i zmysłowymi doznaniami.

CzyTam Świat to formuła według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz, obejmuje spotkania dla Rodziców (jak najbardziej dorosłych) i dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. Poznacie na nich NAJlepsze książki dla NAJmłodszych. W oparciu o te książki wybierzemy się razem na czytanie świata, przez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch...
WARTO MIEĆ UBRANIA NA ZMIANĘ.

Tym razem miło też będzie, jeśli uda Wam się PRZYNIEŚĆ KWIATY.
WSTĘP WOLNY

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, liczba miejsc jest ograniczona, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Piszcie email na adres: [email protected], w temacie wpisujcie "sobota, 3" lub „sobota, 8”

Zajęcia realizowane są przez Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz, przy finansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury .

Założenie naszych interdyscyplinarnych, sensorycznych, warsztatów jest takie, by pozwolić Waszym dzieciom dotknąć, posmakować, usłyszeć, wytańczyć, a nawet przenieść się do świata przedstawionego w specjalnie wybranych dla dzieci książkach. Koniec z niechęcią do czytania, przekonaniem, że książki są nudne, że nie ma dla nich miejsca w kulturze pełnej telewizji i komputerów… Udowodnimy, że jest inaczej.

W trakcie cotygodniowych bezpłatnych warsztatów dzieci wraz rodzicami za pomocą słowa czytanego uruchomią każde zmysły, a wykorzystamy przy tym wszystkie dozwolone techniki plastyczne. Nasze artystyczne działania inspirowane książką są pachnące, słodkie, kwaśne, twarde, suche, szorstkie… Wszystko po to, aby lektura i zabawa z książką zawsze kojarzyła się dziecku z poczuciem bezpieczeństwa i bliskością.

DO ZOBACZENIA

GDZIE: Kawiarnia KOGEL MOGEL ul. A. G. Siedleckiego 10

KIEDY : 3 sierpnia (sobota) godz. 10:30 lub 8 sierpnia (czwartek) godz. 17:00

WSTĘP WOLNY
Prosimy zapisywać się pod adresem email: [email protected]

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe