"Metropolia za pół ceny" powróci we wrześniu

  • 17.07.2019, 12:28
  • KB
"Metropolia za pół ceny" powróci we wrześniu Bydgoszcz/archiwum
Tegoroczna edycja akcji Metropolia za pół ceny odbędzie się w dniach 27-29 września. To właśnie w tym terminie będzie można skorzystać ze specjalnych ofert w około 200 miejscach na terenie Bydgoszczy i regionu.

Wydarzenie to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji "Bydgoszcz za pół ceny", w ramach której firmy oferują klientom swoje usługi i produkty w cenach obniżonych dokładnie o połowę.

Już po raz trzeci działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również pozostałe gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin. W akcji weźmie udział około 200 firm i instytucji.

Promocje dotyczyć będą m.in. restauracji, siłowni, kwiaciarni, centrów medycznych czy sal zabaw. Już znani są pierwsi partnerzy tegorocznej edycji akcji. Lista wszystkich partnerów i proponowanych przez nich usług jest na bieżąco publikowana na stronie internetowej www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz na Facebooku Metropolii za pół ceny.

Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz, a operatorem – portal i gazeta MetropoliaBydgoska.pl. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: [email protected]

Wszelkie informacje o akcji można uzyskać również pod numerem telefonu: 512 951 051.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe