Nadchodzi premiera płyty "Bydgoska Scena 2"

  • 12.07.2019, 12:08
  • KB
Nadchodzi premiera płyty "Bydgoska Scena 2" Bydgoska Scena 2
Audycja "Z Dala Od zgiełku" , portal Bydgoska Scena oraz TEGONIEZNOSISZ mają przyjemność zapowiedzieć jeden z najambitniejszych projektów rapowych w Bydgoszczy: składankę "Bydgoska Scena vol.2"!

Po 6 latach od pierwszej części, lokalni raperzy, producenci i ludzie związani z bydgoskim hip hopem ponownie łączą siły by pokazać, że rap w naszym mieście ma się dobrze.

Ideą składanki "Bydgoska Scena vol. 2"  jest prezentacja i promowanie młodych, bydgoskich wykonawców tworzących szeroko rozumianą muzykę Hip-Hopową. Projekt ma  przybliżyć słuchaczom zarówno bardziej znanych jak i tych niekojarzonych przez szerszą publiczność, lokalnych wykonawców. Dodatkową ideą jest zintegrowanie bydgoskich twórców, szansa na nawiązanie nowych kontaktów między uczestnikami  projektu, tworzenie zjednoczonej sceny ponad podziałami.

Na albumie znajdzie się około czterdziestu różnych artystów z Bydgoszczy i okolic. Wśród nich znajdują się zarówno początkujący raperzy, jak i doświadczeni muzycy.

Chcemy pokazać, że bydgoski rap to pojęcie różnorodne i jednocześnie wspólne: łączy nas jedno miasto, pasja oraz miłość do tworzenia muzyki.

Premiera składanki już 26 lipca!

Projekt jak dotąd promują teledyski do dwóch numerów:

Semtxt - Kontakt
https://www.youtube.com/watch?v=6mXBO8xjm2E

2rysta - Auto Trap

https://www.youtube.com/watch?v=6-82X0xXHwc

Dodatkowo w dniu premiery, 26 lipca, w klubie Wiatrakowa odbedzie się premierowa impreza połączona z koncertami lokalnych wykonawców.

Więcej szczegółów na:

https://www.facebook.com/audycjazdoz
https://pl-pl.facebook.com/BydgoskaScena
www.youtube.com/tegonieznosisz
www.youtube.com/TheWoocash052

Zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe