Partia Zieloni sprawdzi, ile roślin zmieści się na Starym Rynku!

  • 11.07.2019, 09:50
  • KB
Partia Zieloni sprawdzi, ile roślin zmieści się na Starym Rynku! KB
Zdaniem wielu bydgoszczan na bydgoskim Starym Rynku powinno pojawić się więcej roślin. Dlatego też już w najbliższą niedzielę (14 lipca) Partia Zieloni organizuje akcję, która ma przekonać władze miasta do zazielenienia tego miejsca.

- Oficjalnie otwarto płytę Starego Rynku. Mamy więc tam już dwie lipy, kilka ampli i donic kwietnych. Są ławeczki i inne drobne elementy. Czy jednak nie można było zadbać o większą ilość zieleni w tym miejscu?

Pokażmy lokalnym władzom, że jest tam miejsce dla większej liczby roślin - choćby tych w donicach, skoro konserwator nie widzi szans na kolejne drzewa. Spotkajmy się w niedzielę na odnowionej płycie Rynku. Weźmy z domu swoje rośliny w doniczkach. Zazieleńmy serce miasta! - 
Tłumaczą organizatorzy akcji.

Wydarzenie ma rozpocząć się o godz. 12.00. 

https://www.facebook.com/events/2343359842650435

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe