Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolejne zmiany w organizacji ruchu przy Wojska Polskiego

ZDMiKP podaje, że w nocy z dnia 13.07 na 14.07 Wykonawca zadania pn: "Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Szarych Szeregów wraz z rozbudową ul. Wojska Polskiego" wprowadzi kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu, który będzie polegał na tym, iż dla ruchu otwarty zostanie węzeł Szare Szeregi.
Kolejne zmiany w organizacji ruchu przy Wojska Polskiego

Autor: ZDMiKP

Roboty rozpoczną się na przejeździe tramwajowym w obszarze skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i Magnuszewska.

Wyjeżdżając z ul. Magnuszewskiej w kierunku ronda Kujawskiego trzeba będzie skorzystać z objazdu przez przejazd tymczasowy który prowadzi przez torowisko na wysokości wjazdu do Kauflanda. 

W tym etapie tymczasowej organizacji ruchu ul. Szpitalna będzie zamknięta. Na ul. Bełzy w dalszym ciągu będzie odbywał się ruch wahadłowy na odcinku ok. 200 m.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama Sprawdź jak to działa
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Iwona Treść komentarza: Nareszcie coś z myślą o dzieciach ,by mogły miło spędzać czas ,kiedyś słynna Astoria i Kossaka miały otwarte baseny na swierzym powietrzu ,dziś bardzo tego brakuje ,więc kąpielisko w parku centralnym to super pomysł, najlepsza inwestycja w bydgoszczy Data dodania komentarza: 28.05.2026, 07:18 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku Autor komentarza: Bydgoszczanin Treść komentarza: Super, z taką promką to ide kupić tempura! Data dodania komentarza: 21.05.2026, 15:23 Źródło komentarza: Wielkie otwarcie Dr Materac w Bydgoszczy! Odkryj sekret idealnego snu w nowym Comfy Park i odbierz rabaty do -35% Autor komentarza: Wojas Treść komentarza: W razie wojny to cel priorytetowy do zniszczenia Data dodania komentarza: 20.05.2026, 19:33 Źródło komentarza: Kujawsko-pomorskie: Jedna z kluczowych inwestycji kolejowych w logistyce paliw. PERN uruchomił masowy front kolejowy Autor komentarza: Andrze Garlicki Treść komentarza: Od tego prezydenta nie przyjął bym nawet chusteczki do nosa. Data dodania komentarza: 19.05.2026, 14:43 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Michała Sztybla w sprawie apelu do Prezydenta o przyspieszenie procedury przyznawania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Autor komentarza: <a href=“https://www.polecanekorepetycje.pl/“>kasia</a> Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!! Data dodania komentarza: 18.05.2026, 22:18 Źródło komentarza: Filharmonia Pomorska na walizkach. Rusza przeprowadzka przed remontem i rozbudową Autor komentarza: niki Treść komentarza: Nie, nie wraca Współczesna. Skoro nie będzie tam księgarni to pojawia się tylko stara nazwa. Data dodania komentarza: 12.05.2026, 19:17 Źródło komentarza: "Współczesna" wraca na Gdańską 5. Mózg Foundation otworzy w centrum Bydgoszczy nową przestrzeń kultury i spotkań
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama