Kolejne zmiany w organizacji ruchu przy Wojska Polskiego

  • 09.07.2019, 09:29
  • KB
Kolejne zmiany w organizacji ruchu przy Wojska Polskiego ZDMiKP
ZDMiKP podaje, że w nocy z dnia 13.07 na 14.07 Wykonawca zadania pn: "Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Szarych Szeregów wraz z rozbudową ul. Wojska Polskiego" wprowadzi kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu, który będzie polegał na tym, iż dla ruchu otwarty zostanie węzeł Szare Szeregi.

Roboty rozpoczną się na przejeździe tramwajowym w obszarze skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i Magnuszewska.

Wyjeżdżając z ul. Magnuszewskiej w kierunku ronda Kujawskiego trzeba będzie skorzystać z objazdu przez przejazd tymczasowy który prowadzi przez torowisko na wysokości wjazdu do Kauflanda. 

W tym etapie tymczasowej organizacji ruchu ul. Szpitalna będzie zamknięta. Na ul. Bełzy w dalszym ciągu będzie odbywał się ruch wahadłowy na odcinku ok. 200 m.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe