Mieszkańcy Bydgoszczy mogą skorzystać z wyszukiwarki wniosków w programach: Rodzina 500+ i Dobry Start

  • 05.07.2019, 21:26
  • KB
Mieszkańcy Bydgoszczy mogą skorzystać z wyszukiwarki wniosków w programach: Rodzina 500+ i Dobry Start Sprawdź, co się dzieje z Twoim wnioskiem
Urząd Miasta uruchomił wyszukiwarkę wniosków w Programie Rodzina 500+ i Dobry Start. Dzięki niej każdy mieszkaniec może sprawdzić na jakim etapie jest jego wniosek o świadczenie.

Wyszukiwarka wniosków o świadczenia wychowawcze Rodzina 500 + i Dobry Start jest dostępna na stronie www.bydgoszcz.pl. Dzięki aplikacji sprawdzimy co się aktualnie dzieje ze złożonym wnioskiem.

Aby uzyskać informacje o stanie załatwienia wniosku należy wpisać numer PESEL osoby wnioskującej oraz numer PESEL dziecka. Jeżeli wniosek obejmował więcej niż jedno dziecko należy powtórzyć zapytanie oddzielnie dla każdego dziecka. Wyszukiwarka pokazuje tylko wnioski o świadczenie wychowawcze 500+ na okres 2019/2021 oraz świadczenie Dobry Start na okres 2019/2020.

Wyszukiwarka wniosków znajduje się pod linkiem: https://www.bydgoszcz.pl/swiadczenia/wyszukiwarka-wnioskow/

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe