Wykroczenia pieszych na bydgoskich ulicach

  • 05.07.2019, 15:55
  • KB
Wykroczenia pieszych na bydgoskich ulicach KWP Bydgoszcz
Kolejny raz policjanci z bydgoskiej drogówki wykorzystując Mobilne Centrum Monitoringu ujawniali wykroczenia pieszych jak i kierujących. Mundurowi przy pomocy tego pojazdu „rozliczali” tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

Dzisiaj (05.07.2019) przez dwie godziny (9:00-11:00) policjanci z bydgoskiej „drogówki” czuwali nad bezpieczeństwem pieszych i zmotoryzowanych użytkowników dróg w rejonie ul. Glinki w Bydgoszczy.

Kamery Mobilnego Centrum Monitoringu z pewnej odległości obserwowały użytkowników dróg, którzy nie stosowali się do przepisów.

Informacja o wykroczeniu natychmiast przekazywana była patrolowi ruchu drogowego, który kilkaset metrów dalej zatrzymywał wskazanego pieszego lub kierowcę i wyciągał konsekwencje wobec niezdyscyplinowanego użytkownika drogi.

Mundurowi w ciągu dwóch godzin ujawnili siedem wykroczeń popełnionych przez pieszych.

Trzech z nich ukarali mandatem karnym, a czterech pouczyli. We wszystkich przypadkach chodziło o przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Działania będą kontynuowane.
 

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe