Zmiana organizacji ruchu przy Zielonych Arkadach

  • 27.06.2019, 17:59
  • KB
Zmiana organizacji ruchu przy Zielonych Arkadach KB archiwum
Jak podaje ZDMiKP, od czwartku tj. 04.07. wykonawca budowy linii tramwajowej w ulicy Kujawskiej, wprowadzi kolejną zmianę w tymczasowej organizacji ruchu wywołaną postępami prac budowlanych.

Kujawskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Sierocą i wjazdu do Zielonych Arkad - ul. Sieroca będzie bez przejazdu - nie będzie miała połączenia z ul. Kujawską. 

Ponadto nastąpi niewielka korekta dojazdu do Zielonych Arkad od strony ul. Kujawskiej. Zmiana jest konieczna ze względu na przebudowę magistrali wodociągowej o śr. 800 mm.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WK
WK 27.06.2019, 23:15
Może ktoś w Zarządzie Dróg pomyśli w końcu o ułatwianiu, a nie utrudnianiu kierowcom życia. Kto mądry wpadł na pomysł, aby jadąc do Zielonych Arkad, Lidla lub bloków za Lidlem kietować kierowców na skrajny lewy pas. Kto wymyślił ustawienie barier na pasie do jazdy na wprost z Mostu Uniwesytwckiego w kiwrunku Ujejskiego. Paranoja...

Pozostałe