Przyjdź na spotkanie z Pszczółką Mają do Zielonych Arkad

  • 26.06.2019, 15:31
  • KB
Przyjdź na spotkanie z Pszczółką Mają do Zielonych Arkad ZA
W ostatni weekend czerwca Plac Eventowy w Zielonych Arkadach zamieni się w krainę Pszczółki Mai. Postać z najbardziej kultowej bajki z lat 70. zawita do bydgoskiego Centrum w dniach 29-30 czerwca (w godzinach 11:00-19:00), by zapewnić najmłodszym moc atrakcji.

Wszyscy Maję znają i kochają

Jedna z najbardziej lubianych postaci bajkowych już w ostatni weekend czerwca zawita do Zielonych Arkad. W krainie Pszczółki Mai na Placu Eventowym w godzinach 11:00-19:00 najmłodsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie w Atelie Fotograficznym, sprawdzić swój spryt
w Pajęczym Labiryncie, zagrać na multimedialnych tabletach, wziąć udział w grze wielkoformatowej, spróbować swoich sił w rzutni celnościowej, a także dać się ponieść kreatywności w kąciku plastycznym.

Sercem wydarzenia będzie scena, na której odbędą się Miodowe Igrzyska – spośród uczestników zostaną wybrane drużyny, które zmierzą się w licznych zadaniach
i konkursach. Dodatkowo najmłodsi będą mogli nauczyć się popularnego tańca Pszczółki. Nie zabraknie także samej bohaterki – Mai. Maskotka potowarzyszy dzieciom w strefie foto, gdzie będą mogły robić sobie z nią zdjęcia.

Maja fruwa tu i tam

Całe miasteczko zajmie powierzchnię około 100m2. i zostanie wzbogacone o elementy trójwymiarowe, takie jak wielkie kwiaty i trawę. Dzięki temu strefa zamieni się w bajkową krainę, przypominającą scenerię znaną z ekranu. Dla uczestników przewidziano także pakiet nagród (kubki i worki-plecaki z motywem Pszczółki Mai), a nad całością wydarzenia będą czuwać animatorki.

Atrakcje w krainie Pszczółki Mai będą czekać na najmłodszych w dniach 29-30 czerwca w godz. 11:00-19:00 na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy. Animacje rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie i trwają 40 minut. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe