Deyssi Szydłowska z zespołem i Steffi Mal w Światłowni

  • 26.06.2019, 13:13
  • KB
Deyssi Szydłowska z zespołem i Steffi Mal w Światłowni Światłownia
Otwarta Przestrzeń Światłownia przy ul. Św. Trójcy 15 zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty.

28.06.2019, piątek, godz. 18.00 – Deyssi Szydłowska z zespołem

Deyssi Szydłowska - śpiew, ukulele. Muzycy towarzyszący: Ola Perfikowska (wiolonczelistka z miłości i wykształcenia) i Dominik Lesiewicz (student medycyny z zamiłowaniem do muzyki).

Mam sobie 23 lata i śpiewam od kiedy pamiętam. W muzyce stawiam na emocje. Obecnie przygotowuję się do magisterki... głównie mentalnie. Jestem również w trakcie pisania muzycznego mini albumu, tzw. EP-ki, więc będąc na koncercie, usłyszysz m.in. moje autorskie piosenki. Koncert będzie kameralny, przytulny i uczuciowy, przy dźwiękach pianina, wiolonczeli i gitary akustycznej. Jeśli piszesz się na taki klimat, widzimy się na koncercie!

29.06.2019, sobota, godz. 18.00 – W słonecznych rytmach – koncert Steffi Mal

Steffi Mal (Stefania Malinowska) - bydgoska wokalistka, uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych.
 

Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe