Samochód elektryczny naładujesz w Zielonych Arkadach

  • 24.06.2019, 14:26
  • KB
Samochód elektryczny naładujesz w Zielonych Arkadach Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Zielonych Arkadach
W Zielonych Arkadach pojawiła się stacja ładownia samochodów elektrycznych. To kolejne – po Systemie Nawigacji 3D połączonym z system lokalizacji aut na parkingu Car Finder – innowacyjne udogodnienie dla zmotoryzowanych klientów Centrum.

Stacja sieci GreenWay umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych, a ładowanie baterii 20-40 kWh zajmuje maksymalnie do 40 minut, w zależności od stopnia naładowania i wielkości baterii. Stacja obsługuje praktycznie wszystkie marki samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. 

Jesteśmy w czołówce centrów handlowych w Polsce w oferowaniu klientom innowacyjnych rozwiązań: technologicznych, jak np. System Nawigacji 3D połączony z system lokalizacji aut na parkingu czy ekologicznych, jak właśnie stacja ładowania samochodów elektrycznych – mówi Ewa Krasowska dyrektor Zielonych Arkad.

Ze stacji korzystać można w trybie wielokrotnym lub jednokrotnym. Ładowanie w trybie wielokokrotnym jest możliwe jedynie po wcześniejszej pełnej rejestracji na stronie internetowej operatora. Ładowanie jednorazowe jest możliwe po uproszczonej rejestracji, umożliwiającej jednorazową autoryzację i pobranie opłaty za usługę. Współpraca centrum handlowego Zielone Arkady z firmą GreenWay, operatorem największej sieci ładowania w Polsce, jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek tych pojazdów, który rośnie w Polsce o ponad 100% rok do roku.

Stacja zlokalizowana jest na parkingu Zielonych Arkad na poziomie P3 i jest pierwszą stacją sieci GreenWay w centrum Bydgoszczy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 06.07.2019, 12:30
Widac potrzeba jest coraz większa na ładowareki. Greenway'a mozna w tej chwili zahaczyć chyba we wszystkich wiekszych miastach. W okresie wakacyjnym to wybawienie dla kierowców. W zeszłym roku gdyby nie portal kierowcy jechalisbysmy naokoło specjalnie do ładowarki nadrabiając około 30 dodatkowych km

Pozostałe