Wsparcie dla Stowarzyszenia "Serduszko na Dłoni"

  • 19.06.2019, 18:26
  • KB
Wsparcie dla Stowarzyszenia "Serduszko na Dłoni" KWP Bydgoszcz
Policjanci z komisariatu na Wyżynach wspólnie z kolegami z wydziału prewencji bydgoskiej komendy wspierają projekt muzyczny Stowarzyszenia „Serduszko na Dłoni” na rzecz niepełnosprawnych bydgoskich zawodników sportowych, marzących o wyjeździe na igrzyska olimpijskie do Tokio w 2020 roku.

Realizacja teledysku przy udziale wybitnych sportowców, policji i ludzi zaangażowanych, pomoże w zbiórce pieniędzy.

W dniu 11.06.2019 roku nakręcono pierwsze kadry teledysku promującego pomoc niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży z naszego regionu. W akcję Stowarzyszenia „Serduszko na Dłoni" na rzecz bydgoskich niepełnosprawnych sportowców włączyły się Zespoły do Spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Bydgoszcz Wyżyny oraz Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Gollobowi, który zechciał czynnie uczestniczyć w projekcie  zachęcając do wsparcia niepełnosprawnych zawodniczek i przekazał na licytację swój autograf złożony na koszulce Stowarzyszenia.

Mamy nadzieję, że marzenia młodych sportowców się zrealizują i będą reprezentowali Polskę na igrzyskach w Tokio.

Autor: mł. asp. Grzegorz Krzyżanowski / KP Bydgoszcz- Wyżyny

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe