Bezpiecznie podczas regat żeglarskich "SALAMANDER CUP 2019"

  • 17.06.2019, 12:46
  • KB
Bezpiecznie podczas regat żeglarskich "SALAMANDER CUP 2019" KWP
Policjanci Ogniwa Prewencji na Wodach, jak co roku zabezpieczali regaty żeglarskie Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. W jednym przypadku policjanci pomogli załodze w bezpiecznym powrocie do mariny, gdyż żaglówka zaczęła nabierać wody. Załoga po zakończonej akcji podziękowała mundurowym za szybką pomoc i bezpieczne odholowanie do portu.

W miniony weekend (15-16.06.2019) na Zalewie Włocławskim odbywały się regaty żeglarskie - Salamander Cup 2019. Udział w zawodach wzięło kilkadziesiąt jachtów kabinowych i innego typu żaglówek z różnych części Polski.

To impreza, na której nie mogło zabraknąć mundurowych „wodniaków”. Policjanci w trakcie swojej służby na wodzie chronili życie, zdrowie uczestników, zwracali uwagę na to, aby nie doszło do utonięć, chronili mienie.

W jednym przypadku mundurowi zostali poproszeni przez załogę o udzielenie pomocy. Z ich relacji wynikało, że zaczęli nabierać wody, co uniemożliwiało im bezpieczny powrót do mariny. Policjanci odholowali żaglówkę, za co dostali duże podziękowania od załogi.

Wszystkim uczestnikom z pewnością miło wpisze się w pamięć czas spędzony na Włocławskim Zalewie nie tylko z tytułu bezpiecznych regat bez wydarzeń, ale również mając na uwadze piękną pogodę oraz urokliwe krajobrazy.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe