Wspólny trening z Ewą Chodakowską w Zielonych Arkadach

  • 14.06.2019, 15:09
  • KB
Wspólny trening z Ewą Chodakowską w Zielonych Arkadach ZA
Powoli zaczynamy odliczać ostatnie dni do lata. Wymarzone, słoneczne wakacje na plaży i długo wyczekiwany urlop przypominają o formie, o którą warto zadbać już teraz. 15 czerwca w ramach Be Active Tour najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce – Ewa Chodakowska odwiedzi Zielone Arkady. Wraz ze swoją drużyną przygotowała całodniowy program treningów z ogromną dawką pozytywnej energii i motywacji.

15 czerwca, w ostatnią sobotę przed nadejściem lata, między godziną 9:30 a 17:30 Plac Eventowy w Zielonych Arkadach zamieni się w ogromną salę treningową, która pomieści aż 120 osób.

Plan wydarzenia obejmuje rozgrzewkę z Danielem Żołkiem, trening z Ewą Chodakowską i jej power speech, prelekcje dietetyków z Be Active, a także trening prowadzony przez Lefterisa Kavoukisa – męża Ewy i pozostałych członków drużyny Be Active Tour. Ponadto, każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od organizatora trasy torbę z upominkami.

Wydarzenie jest przeznaczone dla pełnoletnich, zarejestrowanych do udziału w akcji osób, które wzięły udział w konkursie na facebookowym profilu Zielonych Arkad i wygrały wejściówkę na trening.

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, autorka bestsellerowych książek i programów telewizyjnych promujących zdrowy styl życia, a także redaktor naczelna miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness”. Jej oficjalną stronę na Facebooku śledzi ponad 2 miliony osób, a w jej największym otwartym treningu fitness, wpisanym do Księgi Rekordów Guinessa,   wzięło udział około 2 tysiące uczestników.

Trening w ramach Be Active Tour odbędzie się 15 czerwca w godz. 9:30-17:30 na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach.

Harmonogram spotkania:

09:30-11:30   Rejestracja uczestników 
11:30-12:00 Rozgrzewka z Danielem Żołkiem 
12:05-13:05 Trening z Ewą Chodakowską i power speech 
13:10-13:55 Trening z Piotrem Karwatem 
14:00-14:30 Prelekcja dietetyków Be Active: Marta Kielak i Karoliny Brzostek 14:30-15:30 Trening z Lefterisem Kavoukisem 
15:35-16:20 Trening z Małgorzatą Babilońską 
16:30-17:30 Zdjęcia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe