Policyjny "Polfinek" z Bydgoszczy otrzymał nowy strój

  • 12.06.2019, 15:53 (aktualizacja 12.06.2019, 15:57)
  • KB
Policyjny "Polfinek" z Bydgoszczy otrzymał nowy strój KWP Bydgoszcz
Nowy kostium policyjnego "Polfinka" trafił do bydgoskiej komendy dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Koronowie. Na ręce Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy mł. insp. Przemysława Mielczarka przekazała go osobiście Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie Pani Alicja Huczyńska.

Kolejny rok z rzędu Bank Spółdzielczy w Koronowie wspiera Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy. Tym razem na ręce Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy mł. insp. Przemysława Mielczarka oraz Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Bydgoszczy podinsp. Tomasza Meyze został przekazany policyjny kostium "Polfinka" oraz inne materiały profilaktyczne tj. maskotki "Polfinka" oraz torby prezentowe. Podczas spotkania ufundowane podarunki przekazała osobiście Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie Pani Alicja Huczyńska.

Bank Spółdzielczy w Koronowie na co dzień czynnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach profilaktycznych realizowanych przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. "Polfinek" będzie kolejnym elementem, który w znaczy sposób uatrakcyjni prowadzone przez policjantów zajęcia z przedszkolakami i uczniami szkół z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego np. "Bezpieczna droga do szkoły z Polfinkiem" - przedsięwzięcie realizowane na początku roku szkolnego czy wszelkiego rodzaju spotkania, prelekcje i konkursy dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Bank Spółdzielczy w Koronowie w poprzednich latach ufundował bydgoskiej komendzie m.in. urządzenia do badania trzeźwości, narko i alkogogle, sprzęt elektroniczny, szkoleniowy defibrylator (AED), deskę ortopedyczną czy pulę policyjnych maskotek (Polfinków). Przekazany sprzęt wykorzystywany jest m.in. przez policjantów Ogniwa Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych do ratowania życia i zdrowia podczas służby na akwenach czy policjantów Ogniwa Przewodników Psów Służbowych. 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe