Druga Castorama już jutro otworzy się w Bydgoszczy!

  • 11.06.2019, 12:26
  • KB
Druga Castorama już jutro otworzy się w Bydgoszczy! Castorama
Lider branży polepszania warunków mieszkaniowych już w najbliższą środę, 12 czerwca otworzy swój 78. sklep. Nowoczesny obiekt imponuje wielkością oraz bogatą ofertą. Na klientów czekać będzie szeroki wybór produktów oraz usług potrzebnych podczas budowy, remontu i urządzania domu czy aranżacji ogrodu. Przyjazna i funkcjonalna powierzchnia handlowa oraz wygodny parking to niewątpliwe atuty nowego obiektu sieci sklepów Castorama.

Nowa Castorama zlokalizowana jest we wschodniej części Bydgoszczy przy ul. Karola Szajnochy 1. Ogromny obiekt zajmuje powierzchnię ponad 15 000 m2 z czego powierzchnia handlowa wynosi prawie 11 000 m2. Dodatkowo przygotowano blisko 900 m2 strefy zewnętrznej sprzedaży, w której klienci znajdą produkty do aranżacji ogrodów i balkonów. Dla odwiedzających został przygotowany wygodny i przestronny parking na 650 miejsc. Cały obiekt przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z wyznaczonymi dodatkowymi 26 komfortowymi miejscami postojowymi. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty - w godzinach 7.00 – 21.00, oraz w niedziele handlowe – w godzinach 9.00 – 20.00. Zespół sklepu tworzy 165 specjalistów, którzy zapewnią klientom profesjonalne wsparcie podczas zakupów, które jest wyróżnikiem marki w całym kraju.

- Decyzja o otwarciu drugiego sklepu na terenie Bydgoszczy wynika z dużego potencjału tego rynku i zainteresowania naszą ofertą. W trakcie realizacji tej inwestycji zwracaliśmy uwagę na rzeczywiste potrzeby naszych klientów i wykorzystaliśmy naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. W nowym obiekcie zastosowaliśmy wiele rozwiązań, które pozwolą nam inspirować klientów, zapewnić im maksymalne wsparcie podczas zakupów oraz szeroki wybór produktów - komentuje Andrzej Gardulski, Dyrektor sklepu Castorama Bydgoszcz przy ulicy Szajnochy.

Szeroki wybór produktów i usług

Drugi sklep Castoramy w Bydgoszczy zaoferuje klientom aż 35 000 artykułów. Dopracowany i czytelny sposób ich prezentacji ma sprawić, że klienci spośród całej gamy dostępnych rozwiązań, łatwo wybiorą te, które będą mogli z powodzeniem zastosować w swoich domach i ogrodach.

Castorama wprowadziła do swojej oferty także liczne dodatkowe usługi, z których chętnie korzystają klienci w innych sklepach sieci – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). Sklep oferuje również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz szereg usług związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu klienta. Nowa Castorama będzie również miejscem, w którym klienci będą mogli uzyskać wiedzę i pomysły potrzebne osobom ulepszającym swoje mieszkanie. Wprowadzone tu zostały bezpłatne usługi planowania kuchni oraz łazienki. Punkt projektowy czynny będzie codziennie w godzinach pracy sklepu, od poniedziałku do niedzieli (handlowej).

Nowy sklep w Bydgoszczy będzie wyróżniał się również dzięki rozbudowanym strefom inspiracji  poświęconym kuchniom, łazienkom oraz wykorzystaniu przestrzeni (magazynowanie, szafy, garderoby). W każdej z nich, dzięki przedstawionym przykładom, klienci przekonają się na własne oczy, jak produkty dostępne w sklepie sprawdzają się w praktyce i jakie możliwości dają w zakresie aranżacji przestrzeni.

Bezkonkurencyjne ceny

Z okazji otwarcia nowego sklepu sieć przygotowała dla mieszkańców Bydgoszczy ofertę, dzięki której produkty będzie można nabyć na atrakcyjnych warunkach. Nowa Castorama w Bydgoszczy, tak jak cała sieć, zgodnie z hasłem „Zawsze niskie ceny” sprawi, że ciekawe rozwiązania, umożliwiające ulepszanie ich domów, mieszkań i ogrodów będą dostępne dla szerokiej grupy odbiorców.

Informacje o spółce Castorama:

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii Home Improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 78 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz  www.kingfisher.com.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe