Mieszkaniec Błonia w lodówce ukrywał amfetaminę

  • 03.06.2019, 16:18 (aktualizacja 03.06.2019, 16:22)
  • KB
Mieszkaniec Błonia w lodówce ukrywał amfetaminę KWP Bydgoszcz
Bydgoscy policjanci zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. Tym razem w ręce policjantów zwalczających przestępczość narkotykową wpadł 27-latek, który w mieszkaniu miał ukryte ponad 230 gramów amfetaminy. Teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Jest to kolejna już osoba zatrzymana w ostatnim czasie z narkotykami.

Do zatrzymania bydgoszczanina doszło w miniony czwartek (30.05.2019). Wówczas policjanci pojechali do jego miejsca zamieszkania na bydgoskim Błoniu. Po przedstawieniu powodu „wizyty” przystąpili do przeszukania pomieszczeń zajmowanego przez niego mieszkania. Mężczyzna zapytany o posiadanie środków odurzających sam wskazał, że ukrył je w lodówce.

W jej drzwiach zabezpieczone zostały dwa woreczki foliowe z zawartością ponad 230 gramów białego proszku. Wstępnie przeprowadzone badania potwierdziły, że jest to amfetamina. To jednak nie wszystko. Mundurowi ujawnili w lokalu również woreczek, w którym było 6 foliowych zawiniątek z białym proszkiem oraz jedno suszem roślinnym, wagę elektroniczną, telefony komórkowe oraz kastet. Ich właściciel został zatrzymany.

27-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator, po przesłuchaniu bydgoszczanina i zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Natomiast zarzut posiadania narkotyków usłyszała, przebywająca w tym samym czasie w mieszkaniu, kobieta. W torebce 28-latki policjanci ujawnili tzw. porcję amfetaminy. Może jej grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe