Jeszcze w tym miesiącu kolejne zmiany przy Wojska Polskiego, Ujejskiego i Karpackiej

  • 24.05.2019, 14:50
  • KB
Jeszcze w tym miesiącu kolejne zmiany przy Wojska Polskiego, Ujejskiego i Karpackiej ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP, 30 maja 2019 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu umożliwiająca przejazd jednokierunkowo od ul. Wojska Polskiego przez ul. Ujejskiego do skrzyżowania z ul. Karpacką (rondo), a następnie ul. Glinki do al. Jana Pawła II w kierunku węzła Stryszek.

Odcinek od Trasy Uniwersyteckiej w kierunku ul. Chorwackiej z ul. Ujejskiego – bez przejazdu. Wprowadzona organizacja ruchu umożliwia zjazd z al. Jana Pawła II w prawo w ul. Glinki do ronda na ul. Ujejskiego - Karpacka.

Ruch pieszych nad al. Jana Pawła II będzie się odbywał przez kładkę nad ulicą. Brak możliwości przejścia dla pieszych przez al. Jana Pawła II.

Niżej graf sytuacyjny obrazujący zmiany.

Grafika:

Graf sytuacyjny.pdf    
KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe