Jeszcze w tym miesiącu kolejne zmiany przy Wojska Polskiego, Ujejskiego i Karpackiej

  • 24.05.2019, 14:50
  • KB
Jeszcze w tym miesiącu kolejne zmiany przy Wojska Polskiego, Ujejskiego… ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP, 30 maja 2019 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu umożliwiająca przejazd jednokierunkowo od ul. Wojska Polskiego przez ul. Ujejskiego do skrzyżowania z ul. Karpacką (rondo), a następnie ul. Glinki do al. Jana Pawła II w kierunku węzła Stryszek.

Odcinek od Trasy Uniwersyteckiej w kierunku ul. Chorwackiej z ul. Ujejskiego – bez przejazdu. Wprowadzona organizacja ruchu umożliwia zjazd z al. Jana Pawła II w prawo w ul. Glinki do ronda na ul. Ujejskiego - Karpacka.

Ruch pieszych nad al. Jana Pawła II będzie się odbywał przez kładkę nad ulicą. Brak możliwości przejścia dla pieszych przez al. Jana Pawła II.

Niżej graf sytuacyjny obrazujący zmiany.

Grafika:

Graf sytuacyjny.pdf    
KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe