Bydgoszcz stolicą tańca! Fale Loki Koki Dance Festival 2019

  • 22.05.2019, 12:42
  • KB
Bydgoszcz stolicą tańca! Fale Loki Koki Dance Festival 2019
Blisko 4 tysiące tancerzy odwiedzi nasze miasto, by wziąć udział w największym w Polsce festiwalu tańca! Przed nami siódma edycja Fale Loki Koki Dance Festival.

- Będzie wyjątkowa i rekordowa - zapowiada Michał Młodzikowski ze Studia Tańca Bailamos. - Po raz pierwszy festiwal trwać będzie 3 dni - od 31 maja do 2 czerwca.

Tak duża liczba uczestników to spore wyzwania organizacyjne. Dopinamy szczegółowe plany każdego dnia. Za chwilę odbieramy puchary, a będzie ich ponad 700 - dodaje.

Festiwal zgromadzi tancerzy w wielu kategoriach. - Od kilku lat łączymy wiele federacji tanecznych i wiele kategorii. Odbędą się Mistrzostwa Polski w World Artistic Dance Federation, Bydgoszcz Formation Dance Cup, będą przedszkolaki i wreszcie - turniej tańca towarzyskiego. W tym roku w Bydgoszczy odbędzie się Grand Prix Polski, a na parkiecie zobaczymy najlepsze polskie pary.

Fale Loki Koki Dance Festival 2019 odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca (całe dni). Gala Wieczorna rozpocznie się w niedzielę, 2 czerwca o godz. 19.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe