Czekają nas kolejne zmiany przy Wojska Polskiego

  • 21.05.2019, 12:49
  • KB
Czekają nas kolejne zmiany przy Wojska Polskiego ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP, trwają roboty drogowe i torowe na ulicy Wojska Polskiego. Z wykonawcą prac dokładamy wszelkich starań, żeby jak najszybciej udrożnić ruch na górnym tarasie.

Prace wchodzą w kolejny etap, wymagający zmian w organizacji ruchu na odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Szpitalnej. Wykonawca, kolejną organizację ruchu wprowadzi w nocy z 28/29 maja.

Nowa organizacja ruchu zakłada otwarcie północnej części węzła Szare Szeregi, a wykonawca rozpocznie roboty na części południowej. Ograniczony będzie dostęp do ul. Szpitalnej - zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Ruch w ciągu ul. Wojska Polskiego pomiędzy przejazdami tymczasowymi przez torowisko będzie się odbywał dwiema jezdniami po jednym pasie. Na odcinku pomiędzy przejazdem tymczasowym na wysokości wjazdu do marketu niemieckiej sieci, a ul. Magnuszewską ruch dwukierunkowy będzie poprowadzony jezdnią północną (do tej pory ruch dwukierunkowy odbywał się jezdnią południowa).

Zmiana zdecydowanie ułatwi komunikację na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Magnuszewskiej.

Szczegóły na mapce.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe