Wspólne retrogranie w Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl

  • 15.05.2019, 13:05 (aktualizacja 15.05.2019, 13:15)
  • KB
Wspólne retrogranie w Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl
Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl zaprasza na wspólne retrogranie w takie hity jak Super Mario Bros., Chip ‘n’ Dale, Pac-man, Tetris i wiele, wiele innych podczas Europejskiej Nocy Muzeów. Będzie można także obejrzeć unikalne eksponaty takie jak Vectrex – konsola z wbudowanym monitorem kineskpowym, Atari Jaguar, przenośną konsolę Sega Gamegear z tunerem TV, niedoceniony Atari Lynx a także wszystkie retro konsole ze stajni Nintendo. Do dyspozycji odwiedzających przeznaczone będzie 5 stanowisk z konsolami do grania a do obejrzenia czekać będzie ponad 100 eksponatów!

Zapraszamy zarówno starszych graczy jak i tych najmłodszych już 18 maja 2019 roku od godziny 17:00 do 22:00 do naszego Muzeum, które mieści się przy ulicy Adama Grzymały-Siedleckiego 27 w Bydgoszczy.

Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl istnieje od 2011 roku i jest pierwszym Muzeum Konsol w północnej Polsce. Przez ostatnie 6 lat we współpracy z Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy, Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Bydgoszczy a także Domem Kultury Modraczek oraz Akademicką Przestrzenią Kulturalną WSG organizowało cieszące się dużą popularnością bydgoszczan wystawy konsol i gier wideo.

Od maja 2018 roku Muzeum mieści się przy ulicy Adama Grzymały-Siedleckiego 27 w Bydgoszczy, gdzie można nie tylko obejrzeć stare konsole, ale także na nich pograć.

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/1315003965316278/

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe