Lech Wałęsa posadzi dąb przy al. Ossolińskich - Wizyta czasowo odwołana!

  • 14.05.2019, 10:56 (aktualizacja 15.05.2019, 10:52)
  • KB
Lech Wałęsa posadzi dąb przy al. Ossolińskich - Wizyta czasowo odwołana! Lech Wałęsa w Bydgoszczy
Informujemy, że zaplanowana na jutro, 16 maja wizyta byłego Prezydenta RP Lecha Wałęsy nie odbędzie się. Lech Wałęsa przyjedzie do Bydgoszczy w innym terminie.

Lech Wałęsa posadzi dąb w Bydgoskim Poczcie Dębów Honorowych i spotka się z mieszkańcami i studentami. Wstęp na spotkanie jest wolny. Początek o godzinie 13:00.

Wizyta Lecha Wałęsy w Bydgoszczy rozpocznie się od zasadzenia pamiątkowego dębu w Bydgoskim Poczcie Dębów Honorowych (al. Ossolińskich).

Następnie były prezydent spotka się z mieszkańcami i studentami w bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. K. Szymanowskiego 3) – początek zaplanowano na godzinę 14:00. Wydarzenie jest częścią obchodów Bydgoskiego Roku Wolności, wpisuje się też w 30. rocznicę obrad Okrągłego Stołu.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zuzinka
Zuzinka 14.05.2019, 11:42
Najstarszy dąb to Bartek - czy ten dąb też będzie miał imię na B...
Ru
Ru 14.05.2019, 11:08
Czerwony ten dąb?????????

Pozostałe