X Bydgoskie Dywany Kwiatowe 60 lat SITO

  • 11.05.2019, 17:46 (aktualizacja 11.05.2019, 17:55)
  • KB
X Bydgoskie Dywany Kwiatowe 60 lat SITO KB
Układanie dywanu kwiatowego rozpoczęło się 11 maja z samego rana. W tym roku te kolorowe zdobienie tworzone było pod hasłem 60. Rocznicy działalności Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Bydgoszczy.

Warto wiedzieć, że Dywany Kwiatowe zawsze nawiązują do wydarzeń związanych z naszym miastem, ważnych postaci czy rocznic. W zeszłych latach powstały dywany na cześć m. in. Mariana Rejewskiego, Leona Wyczółkowskiego i Jana Pawła II.

Hasłami przewodnimi były też m. in. „Rok Wisły”, a w zeszłym roku – 100 – lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tegoroczna edycja poświęcona była  60. Rocznicy działalności stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w  Bydgoszczy. 

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe