GłosUEmy. Konkurs na materiał promujący udział w wyborach

  • 10.05.2019, 14:48
  • KB
GłosUEmy. Konkurs na materiał promujący udział w wyborach Konkurs GłosUEmy
Wybory do Parlamentu Europejskiego już 26 maja br. Pomóż nam zachęcić bydgoszczan do głosowania. Ogłaszamy konkurs na materiał promujący udział w wyborach. Nakręć, narysuj, namaluj, zrób zdjęcie. Pokaż nam, że idziesz na wybory.

Już 26 maja odbędą się kolejne wybory do Parlamentu Europejskiego. Nie siedź w tym dniu w domu. Idź na wybory. Pokaż, że interesuje Cię Wspólnota Europejska. Ty też do niej należysz. Konkurs GłosUEmy skierowany jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do placówek oświatowych. W każdej kategorii do wygrania atrakcyjne nagrody.

Konkurs ma trzy główne cele – zwiększenie frekwencji w wyborach do PE, zwiększenie świadomości na temat znaczenia członkostwa w Unii Europejskiej w lokalnych społecznościach oraz wzmocnienie poczucia i zrozumienia wartości europejskich.

W poprzednich wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku Miasto Bydgoszcz osiągnęło najwyższą frekwencję z okręgu nr 2 - czyli Województwie Kujawsko-Pomorskim – ponad 31% (na podstawie danych PKW).

Czy tym razem znowu będziemy najlepsi? Pomóż nam zachęcić bydgoszczan do głosowania.

Aby wziąć udział w konkursie należy na adres [email protected] przesłać zgłoszenie oraz materiał promujący aktywne wzięcie udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Szczegółowe warunki uczestnictwa zawarte są w załączonym Regulaminie.

Materiały spełniające wymogi będą publikowane na portalu FB w wydarzeniu: 26 maja idź na wybory.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe