Czy na Górzyskowie należy wprowadzić ulice jednokierunkowe?

  • 07.05.2019, 17:46
  • KB
Czy na Górzyskowie należy wprowadzić ulice jednokierunkowe? UM
Trwają konsultacje społeczne dotyczące wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ulicach Gołębiej, Jaskółczej i Strzeleckiej. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje opinie do 27 maja.

Urząd Miasta - ogłosił konsultacje społeczne, o zasięgu osiedlowym, dotyczące ewentualnego wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ulicach: Gołębiej, Jaskółczej i Strzeleckiej. Lokalni mieszkańcy mogą zgłaszać swoje opinie do 27 maja. 

W poniedziałek, 6 maja, na wniosek Rady Osiedla Górzyskowo, na podstawie Uchwały Rady Miasta Bydgoszczy rozpoczęły się konsultacje społeczne.

Konsultacje mają zasięg lokalny i mogą w nich wziąć udział tylko mieszkańcy osiedla Górzyskowo.
Szczegóły na stronie Urzędu Miasta.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe