Po Wielkanocy w Światłowni

  • 23.04.2019, 12:34
  • KB
Po Wielkanocy w Światłowni Światłownia
W każdy wtorek, g. 18.00, Światłownia zaprasza na wspólne śpiewanie piosenek turystycznych i nie tylko. Wstęp wolny.

26.04.2019, piątek, godz. 18.00 – Grzegorz Bukała

Grzegorz Bukała – lider i współzałożyciel Wałów Jagiellońskich. Wystąpi sam z gitarą, a zaśpiewa zarówno piosenki z nominowanej do Fryderyków ’2009 płyty „Pocztówki z Macondo” , jak i te śpiewane wespół z „Wałami J.”

Ale będzie też sporo niespodziewajek – wyciągnięte z lamusa „hiciory” z początków jego kariery i kilka najnowszych, dotąd jeszcze niepublikowanych. I na pewno nie zabraknie paru songów powstałych podczas 15(!) lat przeżytych przez artystę w Bydgoszczy.

 

Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

27.04.2019, sobota, godz. 18.00 – W tanecznych rytmach – koncert Steffi Mal

Steffi Mal (Stefania Malinowska) - bydgoska wokalistka, uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych. Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS "Brda"i WKS "Zawisza". Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej.

Ma za sobą współpracę z muzykami w kraju i za granicą, z zespołami: „Polish Music Band-SAS”, „Rajd Band”, „The Brass Band”, „Karo”, „Kapelnia Rodeo”, „Silver Duo”. Wystąpi z coverami znanych utworów polskich i zagranicznych.

Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe