Recital gitarowy w Światłowni

  • 17.04.2019, 12:54
  • KB
Recital gitarowy w Światłowni 19.04.2019, piątek, godz. 18.00 – Sławomir Ciecierski – recital gitarowy Sławomir Ciecierski
W piątek (19.04) w Światłowni wystąpi Sławomir Ciecierski.

19.04.2019, piątek, godz. 18.00 – Sławomir Ciecierski – recital gitarowy

Sławomir Ciecierski. W czerwcu mija 7 lat kiedy rozpoczął komponowanie cyklu utworów pod wspólną nazwą Niesymfonia. Do tej pory napisał ponad 840 utwórów i nie zamierza przestać. Pisze głównie kompozycje na orkiestrę symfoniczną, rzadziej muzykę elektroniczną oraz na gitarę klasyczną - jedyny żywy instrument, który toleruje.

Corocznie, część swojej muzyki dedykuje miastu i jej mieszkańcom, kompilując ją do wielkości płyty CD i umieszczając w internecie. Swoim działaniem wspomaga innych twórców komponując dźwięki do filmów, pisząc piosenki a także uświetniając spotkania autorskie bydgoskich poetów i pisarzy. Tenor chóru "Halka". W maju wydał płytę DVD pod tytułem "Niesymfonie, the worst of", która bedąc zaledwie częścią swojej działalności muzycznej zawiera ponad 55 godzin muzyki w postaci plików mp3 w ponad 240 utworach.

https://soundcloud.com/s-awomir-ciecierski/sets/bydgoszcz

Wstęp na wydarzenie - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe