Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 grudnia 2025 18:41
Reklama

Coraz więcej ładowarek elektrycznych dla samochodów w Bydgoszczy

Rośnie liczba ładowarek elektrycznych w Bydgoszczy, dzięki którym kierowcy mogą szybko naładować baterię samochodu i ruszyć w dalszą drogę. Urządzenie mieszczące się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 umożliwia jednoczesne ładowanie trzech pojazdów.
Coraz więcej ładowarek elektrycznych dla samochodów w Bydgoszczy
Ładowarka CH Auchan

Ekomobilni kierowcy podróżujący przez Bydgoszcz mogą korzystać z kilku ładowarek rozlokowanych w mieście. Jedna z nich mieści się w alei nr 22 parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego. Urządzenie jest dostępne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Ładowarka sieci GreenWay umożliwia jednoczesne ładowanie trzech pojazdów: dwóch prądem stałym (DC) oraz jednego zmiennym (AC). Mogą skorzystać z niej kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2, czyli praktycznie wszystkich marek samochodów elektrycznych dostępnych na rynku.

– Dzięki nowoczesnemu urządzeniu dostępnemu na naszym parkingu ładowanie pojazdu zajmuje do 40 min. W tym czasie można zrobić zakupy w jednym ze sklepów naszego centrum, zjeść posiłek w wygodnej strefie restauracyjnej i odpocząć – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Korzystanie ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów w ładowarkach w sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzenia znajduje się na stronie internetowej operatora.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Łukasz 13.04.2019 12:23
I jeszcze lepiej! Nie trzeba sie ładować do samej Ikei żeby sie podładowac na greenway'u przy okazji zakupow obok w markecie :)

qmodo 10.04.2019 19:46
po prostu czad!!!! ten z komina.

pochmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MerylTreść komentarza: Fajna fotka to WTCData dodania komentarza: 19.12.2025, 22:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Tego jeszcze nie było , cudownie. Bydgoszczanka. Jest przepięknie.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:25Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym RynkuAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Siedzę w domu, emerytka, ale dzisiaj musiałam przejść Stary Rynek. Jest cudowny, nareszcie coś innego, ten wspaniały wiatrak a w nim postaci, które wszyscy znają. Cudowneeeeeeeeeeeeee>Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:17Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym RynkuAutor komentarza: Brian A.Treść komentarza: W Chicago tez jest lepiej, ale duzo trudniej robic porządek.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 22:22Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: KRTreść komentarza: Odświeżające jest czytanie refleksji ugruntowanych w rozmowach z prawdziwymi ludźmiData dodania komentarza: 17.12.2025, 21:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: KaroleskiTreść komentarza: Super artykuł !🥳😁 WSG!!Data dodania komentarza: 17.12.2025, 20:06Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda Pujszo
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama