Jerzy Kowalik nowym doradcą wojewody kujawsko-pomorskiego

  • 12.03.2019, 11:17
  • KB
Jerzy Kowalik nowym doradcą wojewody kujawsko-pomorskiego KPUW
Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz, powołał wczoraj (11.03) Jerzego Kowalika, radnego powiatu tucholskiego, na stanowisko doradcy.

Jerzy Kowalik to doświadczony samorządowiec. Już trzecią kadencję sprawuje mandat radnego powiatu tucholskiego. W latach 2000-2014 był Przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność”. Przez cztery lata (do 2018 r.) pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia i Sportu Starostwa Powiatowego w Tucholi.

W tym czasie był też etatowym członkiem Zarządu Powiatu. Wcześniej m.in. był nauczycielem dyplomowanym w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi. Od 2015 r. jest Wiceprezesem Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego w Tucholi.

Jako doradca wojewody kujawsko-pomorskiego Jerzy Kowalik będzie zajmował się m.in. współpracą z samorządami.

Zastąpi on Jacka Tarczewskiego, który z powodów zdrowotnych nie będzie mógł wypełniać obowiązków doradcy

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe