Również i Ty możesz zostać wolontariuszem na Drużynowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce

  • 11.03.2019, 12:02
  • KB
Również i Ty możesz zostać wolontariuszem na Drużynowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce Zostań Wolontariuszem na Drużynowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce
Przypominamy o trwającej rekrutacji wolontariuszy na Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w sierpniu (9-11) w Bydgoszczy. To już ostatnia szansa na wysłanie zgłoszenia. Rekrutacja potrwa do 21 kwietnia.

System rekrutacji Wolontariuszy na Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce wystartował w styczniu br. Wszyscy chętni mogą zarejestrować się w programie za pomocą dostępnego na oficjalnej stronie internetowej formularza, który znajduje się TUTAJ. PRZEJDŹ DO SYSTEMU REJESTRACJI WOLONTARIUSZA .

Jeżeli jeszcze nie wysłaliście zgłoszenia do wolontariatu podczas DME, które już w sierpniu (9-11) odbędą się w Bydgoszczy, to już naprawdę ostatnia szansa. Rekrutacja potrwa do 21 kwietnia. Po tym terminie zostaną ogłoszone wstępne wyniki i prowadzone będą rozmowy z kandydatami na wolontariuszy.

Drużynowe Mistrzostwa Europy to z pewnością jedna z najbardziej prestiżowych imprez jaką mamy zaszczyt organizować w lekkoatletycznej Bydgoszczy – stolicy królowej sportu. Niebieska bieżnia stadionu Zawiszy już za kilka miesięcy stanie się areną zmagań najlepszych lekkoatletów w Europie. To będzie z pewnością niezwykły sportowy spektakl, a w rolach głównych wystąpią Ci, którzy w ostatnich latach dostarczają nam tak wielu pozytywnych emocji. Tego nie można przegapić!

Wszystkich, którzy chcą współtworzyć to wyjątkowe widowisko i chcą przeżyć niezwykłą przygodę zachęcamy to zarejestrowania się w programie. Wolontariat to wspaniała okazja do zdobycia doświadczenia oraz uczestniczenia w wydarzeniu obok znanych sportowców z całej Europy. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby stać się częścią największej lekkoatletycznej imprezy organizowanej w Polsce, do udziału w wolontariacie. Jest to niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć jak naprawdę wygląda organizacja zawodów sportowych.

Drużynowe Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, odbędą się w dniach 9-11 sierpnia. Już dziś zapraszamy wszystkich na to międzynarodowe sportowe wydarzenie. Bydgoszcz po raz kolejny otrzymała organizację wielkiej imprezy. Na stadionie Zawiszy zobaczymy gwiazdy europejskiej lekkoatletyki. Do rywalizacji przystąpi w sumie 12 państw.

 

Każde w poszczególnej konkurencji (zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn) będzie mogło wystawić tylko jednego swojego przedstawiciela. Przed dwoma laty we francuskim Lille reprezentacja Polski zajęła 2. miejsce, ustępując tylko ekipie Niemiec. W Bydgoszczy rywalami polskich lekkoatletów będą sportowcy z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Ukrainy, Włoch, Czech, Grecji, Szwecji, Finlandii i Szwajcarii.  Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się TUTAJ.

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe