PupiLove Targi po raz drugi w Bydgoszczy

  • 08.03.2019, 12:24 (aktualizacja 08.03.2019, 12:36)
  • KB
PupiLove Targi po raz drugi w Bydgoszczy PupiLove Targi
W niedzielę 17 marca odbędą się już po raz drugi w Bydgoszczy PupiLove Targi. Wydarzenie odbędzie się w Hali Tenisowej na terenie Kompleksu Sportowego ZAWISZA przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy w godz. 10-18. Wstęp na wydarzenie dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone czworonogi będą mile widziane.

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi  to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków.  Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

PupiLove Targi w Bydgoszczy to wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. W Bydgoszczy spotkacie u nas Fundację Ostatnia Przystań, która prowadzi Dom Seniora dla psów nieadopcyjnych - są to staruszki, psy chore, niepełnosprawne. PupiLove Targi to doskonała okazja aby wesprzeć tę inicjatywę i poprawić los psów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Bydgoszczy zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Bydgoszczy odbędą się w niedzielę 17 marca, na terenie Kompleksu Sportowego Zawisza – Hala Tenisowa (ul. Gdańska 163).

Targi możecie odwiedzić od godziny 10:00 do 18:00. Jeśli macie zamiar wybrać się na nie samochodem, to czeka na Was bezpłatny parking.

Zabierzcie znajomych, wasze czworonogi i koniecznie odwiedźcie

PupiLove Targi w Bydgoszczy!


 

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe