Można wziąć udział w konsultacjach dotyczących przyszłości Rady Osiedla Glinki-Rupienica

  • 04.03.2019, 17:25
  • KB
Można wziąć udział w konsultacjach dotyczących przyszłości Rady Osiedla… Do czwartku (7 marca) trwają konsultacje społeczne w sprawie przyszłości Rady Osiedla Glinki-Rupienica
Konsultacje odbywają się w związku z brakiem wymaganej frekwencji podczas wyborów do Rady Osiedla. Konsultacje społeczne w tej sprawie mają charakter lokalny, więc mogą wziąć w nich udział wyłącznie mieszkańcy osiedla Glinki-Rupienica. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem strony www.bydgoszcz.pl/Glinki.

Wschodnią granicą osiedla jest aleja Jana Pawła II, północną i wschodnią – ulica Glinki aż do ul. Szpitalnej. Od południa osiedle styka się z Puszczą Bydgoską. Szczegółowy wykaz ulic dostępny jest TUTAJ.

Konsultacje odbywają się w związku z brakiem wymaganego kworum w poprzednich terminach wyboru Rady Osiedla. Uchwała Rady Miasta Nr XLIX/1031/17 z dnia 4 października 2017 r. nie została wykonana ze względu na brak wymaganego kworum wynoszącego minimum 75 osób, w dopuszczalnych Statutem osiedla dwóch terminach wyborczych. W dniu 21 czerwca 2018 roku na zaplanowane zebranie wyborcze przyszło 19 osób, a na powtórzonym zebraniu w dniu 2 lipca 2018 roku stwierdzono obecność 10 osób.

Więcej Informacji o konsultacjach: https://www.bydgoskiekonsultacje.pl/2019/02/konsultacje-spoeczne-w-sprawie.html

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe