"Być kobietą". Wyjątkowy występ Steffi Mal & Oli Tatulińskiej w Światłowni

  • 04.03.2019, 09:45 (aktualizacja 04.03.2019, 15:34)
  • KB
"Być kobietą". Wyjątkowy występ Steffi Mal & Oli Tatulińskiej w Światłowni Światłownia
Zapraszamy na niezwykły spektakl słowno-muzyczny o kobietach i nie tylko…. Wystąpią bydgoszczanki: Steffi Mal i Ola Tatulińska.

8.03.2019, piątek, godz. 18.00 – Być kobietą - Steffi Mal & Ola Tatulińska

Steffi Mal (Stefania Malinowska) Bydgoska wokalistka,uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych. Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS "Brda"i WKS "Zawisza". Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej.

Ma za sobą współpracę z muzykami w kraju i za granicą, z zespołami: „Polish Music Band-SAS”, „Rajd Band”, „The Brass Band”, „Karo”, „Kapelnia Rodeo”, „Silver Duo”.

Wystąpi z coverami znanych utworów polskich i zagranicznych.

Ola Tatulińska prowadzi od dwóch lat bloga „O co tu biega?, w którym publikuje zarówno teksty o życiu, jak i fotorelacje ze sportowych wydarzeń. Tematy, które porusza na blogu, bliskie są każdemu człowiekowi. Potrafi zarówno wzruszyć, jak i rozbawić do łez. Pisze opowiadania, felietony, eseje.Jej marzeniem jest wydanie książki.

Jest mamą nastolatka. Praca polonisty daje jej poczucie spełnienia i ogrom satysfakcji. Za osiągnięcia w pracy z młodzieżą otrzymała w ubiegłym roku Nagrodę Prezydenta Bydgoszczy. Kocha życie,ludzi i sport.Jest żywiołową i pełną ekspresji indywidualistką twardo stąpającą po ziemi.

Lubi tańczyć i śpiewać. Przebiegła kilka maratonów w Polsce i Europie, od paru lat bierze udział w triathlonach. Wiele razy stawała na podium. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie III miejsca w kategorii wiekowej w Mistrzostwach Polski na dystansie pełnego Ironmana. Jako jedna z parudziesięciu kobiet przepłynęła 4 km, 180 km przejechała na rowerze,a następnie 42 km przebiegła. Wszystko to w jednym czasie i miejscu.

Wstęp na koncert - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe