"Czas nas uczy pogody". Emilia Pawłowska z zespołem w Światłowni

  • 25.02.2019, 11:09
  • KB
"Czas nas uczy pogody". Emilia Pawłowska z zespołem w Światłowni Światłownia
Emilia Pawłowska śpiewa piosenki głównie w stylistyce poezji śpiewanej, piosenki literackiej, piosenki rozrywkowej z nurtu „łagodnej odmiany jazzu”.

01.03.2019, piątek, godz. 18.00 – Czas nas uczy pogody – Emilia Pawłowska z zespołem

Wcześniej występując pod panieńskim nazwiskiem Isbaner zdobyła laury kilku konkursów piosenki o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. Kilkakrotnie gościnnie występowała na antenie TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań i TVP2. W 2000 r. brała udział w nagraniach płyty z okazji 25-lecia istnienia Big Bandu Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, które były realizowane w studiu Radia PIK w Bydgoszczy. W 2002 r. nagrała płytę z pieśniami o tematyce religijnej pn. „Strugami wylewać miłość”, nagraną w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w MGOK w Więcborku. W roku 2006 wzięła udział w „Szansie na Sukces” z zespołem HARLEM.

Po dłuższej przerwie, w 2017 r. wróciła do występów przed szerszą publicznością, mierząc się ponownie z własną wrażliwością. Po kilku recitalach w 2018 r. przy współpracy z kompozytorem i aranżerem Robertem Wiórkiewiczem, wydaje pierwszą solową płytę z programem “Czas nas uczy pogody”.

Również w 2018 roku wokalistka wystąpiła z zespołem, w programie „Radość najpiękniejszych lat – piosenki Anny Jantar”. Występ stanowił support koncertu Andrzeja Piasecznego podczas Dni Więcborka.

Obecnie Emilia pracuje nad kolejnym programem, na który składać się będą m.in. autorskie piosenki wokalistki. kompozycje Roberta Wiórkiewicza, Jerzego Dziedziczaka, Rafała Szyjera J.

2.03.2019, sobota, godz. 18.00 – PUSTA Kartka MXP- koncert premierowy #Furiat_Furor

Pierwszy koncert Furora bydgoskiego dobrze rozwijającego się rapera i jego pierwszy Mixtape. Cechują go brzmienia old schoolowe, lekko wymieszane z nowymi. Na dekach DJ Kalafior.

Wstęp na koncerty - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe