Projekty międzynarodowe w Bydgoszczy

  • 21.02.2019, 17:56 (aktualizacja 21.02.2019, 18:07)
  • KB
Projekty międzynarodowe w Bydgoszczy archiwum
Już po raz szósty Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą prowadzi nabór wniosków o współfinansowanie projektów o szczególnym znaczeniu dla promocji i rozwoju współpracy międzynarodowej Miasta Bydgoszczy.

Miasto będzie wspierać projekty o charakterze międzynarodowym, które koncentrują się przede wszystkim na współpracy z miastami partnerskimi, z krajami, których honorowe przedstawicielstwa dyplomatyczne mają siedzibę w Bydgoszczy, a także wnioski zakładające współpracę z Polonią.

Zachęcamy do organizacji przedsięwzięć z udziałem dzieci i młodzieży, a także do prowadzenia działań edukacyjnych w zakresie wiedzy o miastach partnerskich, Unii Europejskiej i organizacjach międzynarodowych, których członkiem jest Polska.

Przedsięwzięcia, które uzyskają dofinansowanie, powinny być zrealizowane do 30 listopada 2019 roku. Maksymalny poziom środków promocyjnych Miasta nie może być wyższy niż 80% kosztów całego projektu, a kwota dofinansowania nie może przekroczyć 10.000 zł brutto na jeden współfinansowany projekt. Maksymalna łączna kwota środków finansowanych na realizację projektów wynosi w tym roku 100.000 zł.

Regulamin oraz wzory potrzebnych dokumentów dostępne są na stronie internetowej Miasta w zakładce: „współpraca z zagranicą”: http://www.bydgoszcz.pl/miasto/wspolpraca-z-zagranica/ .

Termin składania wniosków upływa 22 lutego 2019 roku o godzinie 13:00.

Komplet dokumentów należy złożyć:

- osobiście w Biurze Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszczy, ul. Jezuicka 1, pokój 106A

- lub przesłać pocztą z widocznym dopiskiem na kopercie „WNIOSEK PROMOCYJNY – WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA” na adres korespondencyjny Urząd Miasta Bydgoszczy, Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz

- lub też pocztą elektroniczną na adres: [email protected] z tematem wiadomości „WNIOSEK PROMOCYJNY – WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA”.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe