O zdrowiu w Galerii Pomorskiej: Jak oswoić HASHIMOTO?

  • 20.02.2019, 11:28
  • KB
O zdrowiu w Galerii Pomorskiej: Jak oswoić HASHIMOTO? GP
Galeria Pomorska organizuje BEZPŁATNE warsztaty dla kobiet. To kontynuacja cyklu: "Kobieta w Galerii…".

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na warsztaty „Kobieta w Galerii Zdrowia”. Spotkanie poprowadzi Monika Gackowska – Lisińska, dietetyk kliniczny i sportowy, diagnosta laboratoryjny, dietocoach, szkoleniowiec.

 

Hashimoto? Dla jednych brzmi tajemniczo, dla drugich to przykra choroba, z którą toczą bój każdego dnia. Hashimoto jest chorobą autoimmunologiczną, ściśle związaną z układem odpornościowym. Zaburzenie pracy tarczycy atakuje najczęściej kobiety i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.
 

Z pomocą wychodzi Galeria Pomorska, która organizuje bezpłatne warsztaty kobiece – tym razem biorąc na celownik właśnie chorobę HASHIMOTO.

Czego możemy się spodziewać?

 

„Przede wszystkim postaram się przybliżyć uczestniczkom warsztatów problemy związane z zanikowym zapaleniem tarczycy, czyli Hashimoto” – mówi Monika Gackowska – dietetyk kliniczny i sportowy. „To niestety plaga dzisiejszych czasów, z którą zmaga się coraz więcej kobiet. Udzielę wskazówek żywieniowych, doradzę co zrobić, aby choć trochę oswoić Hashimoto” – dodaje Pani Monika.
 

„Jeśli zmagasz się z Hashimoto i nie wiesz dokładnie jak radzić sobie z tą chorobą – te warsztaty są właśnie dla Ciebie! - zapraszają organizatorzy sobotniego spotkania „Kobieta w Galerii Zdrowia”.

Aby wziąć udział w warsztatach - należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl

Spośród Uczestniczek, które napiszą jak dbają o swoje zdrowie - wybranych zostanie 25 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE warsztaty!

Na Uczestniczki warsztatów czekają upominki od Galerii Pomorskiej

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe