Oddaj swój głos w sprawie Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

  • 07.02.2019, 13:29 (aktualizacja 07.02.2019, 13:34)
  • KB
Oddaj swój głos w sprawie Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego BBO archiwum
Zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Chcemy poznać opinie mieszkańców i oczekiwania związane z tym programem.

Zapraszamy do udziału w otwartym dla mieszkańców spotkaniu, które odbędzie się we wtorek (12 lutego) o godz. 17.00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego udziału mailowo: [email protected] lub telefonicznie pod nr 52-58-58-926.
Wydarzenie na Facebooku można znaleźć TUTAJ.

Konsultacje potrwają do 20 lutego 2019 roku. Mają one zasięg ogólnomiejski i mogą w nich wziąć udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy. Wypełnioną ankietę można wrzucić do urny albo wypełnić internetowo na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo.

Więcej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski można znaleźć TUTAJ.

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe