Nietypowy romantyczny deser we dwoje. Walentynki z CH Focus

  • 07.02.2019, 11:51
  • KB
Nietypowy romantyczny deser we dwoje. Walentynki z CH Focus Focus Bydgoszcz Walentynki
Walentynki – święto miłości lub kolejna okazja do tego, by po prostu spędzić miło czas. Niezależnie od podejścia warto w dniach 11-16 lutego zrobić zakupy w CH Focus w Bydgoszczy i pokusić się o wyjątkową ucztę dla zmysłów. Na klientów czeka m.in. nietypowy romantyczny deser we dwoje.

Z okazji Święta Zakochanych bydgoskie centrum zadbało nie tylko o niezapomniane wrażenia, ale też wyjątkowe doznania smakowe swoich klientów. W dniach 14-16 lutego w pasażu centrum handlowego powstanie nietypowa walentynkowa restauracja Dla wyostrzenia zmysłów smaku, węchu i słuchu oraz wzmocnienia przeżyć, wszyscy, którzy skorzystają z jej oferty, zjedzą desery… w ciemności.

Warunkiem udziału w zabawie jest dokonanie zakupów w CH Focus w Bydgoszczy na kwotę minimum 150 zł w dniach 11-16 lutego br. oraz posiadanie aplikacji ShopFun. By otrzymać zaproszenie na deser dla dwojga, wystarczy okazać dowód zakupu w punkcie obsługi klienta
i zapisać się na wybrany termin. Alternatywnie, za okazany paragon o minimalnej wartości 100 zł, można także odebrać pluszowego misia.

- Z okazji Święta Zakochanych zapraszamy wszystkich w wyjątkową podróż do świata zmysłów. Jemy oczami. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Co by się jednak stało, gdyby zabrakło światła? Warto sprawdzić, jak wyostrzają się wówczas nasze zmysły i jak ciekawym doświadczeniem może być wizyta w specjalnie na Walentynki zaaranżowanej cukierni – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

„Walentynki dla zmysłów” w CH Focus w Bydgoszczy odbędą się w dniach 14-15 lutego w godzinach 14.00-20.00 oraz 16 lutego w godzinach 12.00-18.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: www.focusbydgoszcz.pl

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe