Olsztyński songwriter, wokalista i gitarzysta w Światłowni

  • 22.01.2019, 19:35
  • KB
Olsztyński songwriter, wokalista i gitarzysta w Światłowni Łukasz Jędrys
Olsztyński songwriter, wokalista i gitarzysta. Laureat najstarszego w Polsce Studenckiego Festiwalu Piosenki, otrzymał pierwsze nagrody na Wieczornych Nastrojach, Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską, Olsztyńskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy poezję”.

Obok własnych piosenek, zdobył najwyższe laury za interpretacje utworów Jacka Kaczmarskiego (festiwale Nadzieja, Metamorfozy Sentymentalne). Otrzymał także nagrodę „Talent Olsztyna”.

Związany współpracą z Teatrem Piosenki Polskiego Radia. Człowiek orkiestra - korzystając z loop station (nowoczesnego efektu z którego korzystają takie gwiazdy jak Ed Sheeran czy DUB FX) tworzy na bieżąco pętle dźwiękowe i multiinstrumentalne partie do których śpiewa własne wersje najbardziej znanych polskich i zagranicznych piosenek.

W grudniu 2016 roku ukazała się jego debiutancka EPka Aperitif.

Wstęp na koncert - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

25.01.2019, piątek, godz. 18.00 – Łukasz Jędrys

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe