Członkowie Klubu Biznesu JAcademy udowadniają, że współpracując można pomagać

  • 21.01.2019, 13:23
  • KB
Członkowie Klubu Biznesu JAcademy udowadniają, że współpracując można… JAcademy
Klub Biznesu JAcademy Bydgoszcz to organizacja, która zrzesza przedsiębiorców, posiadających wizję kooperacji i dialogu. Dzięki współpracy, z postępem realizują ich wspólny cel, jakim jest budowa nowoczesnego obiektu sportowego dla młodych, początkujących piłkarzy. Członkowie to firmy chcące stale rozwijać swój biznes. Przyjazne i partnerskie relacje podczas spotkań klubowiczów pozwalają poznać się lepiej i nawiązać nowe kontakty. Przed nami kolejne spotkanie, które odbędzie się 13 lutego w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.

Spotkania Biznesowe stają się coraz popularniejsze, a z miesiąca na miesiąc zainteresowanych przybywa. Na organizowane przez klub śniadania i kolacje stawiają się osoby, które poszukują nowych kontaktów oraz te chcące poznać inne branże.

Pierwsze w tym roku spotkanie połączone ze śniadaniem odbędzie już 13 lutego o godz. 9.00 w Hotelu Holiday Inn, przy ul. Grodzkiej 36 w Bydgoszczy, będzie miało formułę otwartą, dlatego zarejestrować może się każdy chętny przedsiębiorca.

Wspólne dyskusje pozwalają firmom tym mniejszym i większym poznać się oraz nawiązać współpracę. Klubowicze mają także okazję wziąć udział w szeregu innych wydarzeń, które organizuje Klub Biznesu. Należą do nich np.: pikniki rodzinne, wyjścia do strzelnicy czy zacięta rywalizacja na torze gokartowym. Jak informują klubowicze spotkania oraz członkostwo przynoszą wymierne efekty. Znajomości pozwoliły na nawiązanie udanych relacji biznesowych.

Spotkania tego typu to nie tylko biznes. To przede wszystkim mile spędzony czas w doskonałej atmosferze, pozwalający zdobyć kontakty oraz umożliwiający wzmocnienie pozycji własnego biznesu. Do Klubu dołączyć mogą zainteresowani reprezentujący różne branże.

Każda firma obecna na śniadaniu lub kolacji biznesowej ma okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz to jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

O spotkaniach Klubu Biznesu pisaliśmy już niejednokrotnie na łamach naszego portalu. Zachęcamy do odwiedzin profilu klubu w portalu społecznościowym Facebook (https://www.facebook.com/jbacademybusinessclub/). Znajdziecie tam dokładnie informacje o tym, czym obecnie zajmuje się ta organizacja oraz, jakie są jej dalsze plany.

Warto wiedzieć, że Klub Biznesu to organizacja non-profit, która powstała z pasji, a także chęci pomocy młodym uzdolnionym - myślącym o karierze piłkarskiej.

Pomysłodawcy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego też polecamy odwiedzić stronę internetową JAcademy (www.jbcb.pl), na której znajdziecie wszelkie informacje.

Na spotkanie biznesowe, które odbędzie się 13 lutego można rejestrować się na stronie internetowej: https://biletyjacademy.tickerence.com/#!/

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe