Areszt dla sprawców za pobicie bydgoszczanina i pozostawienie nad rzeką

  • 16.01.2019, 16:10 (aktualizacja 16.01.2019, 16:25)
  • KB
Areszt dla sprawców za pobicie bydgoszczanina i pozostawienie nad rzeką Troje sprawców rozboju w areszcie
Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie sprawcy rozboju, którzy dotkliwie pobili i okradli bydgoszczanina, po czym pozostawili go na brzegu rzeki. Mężczyzna zdołał dotrzeć w rejon pobliskiego centrum handlowego i tam uzyskać pomoc. Jego oprawcy zostali ustaleni i zatrzymani przez policjantów z bydgoskich Wyżyn.

Telefon komórkowy i portfel z pieniędzmi padły łupem trojga sprawców, którzy dopadli swoją ofiarę na nabrzeżu Brdy przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Tam pokrzywdzony został dotkliwie pobity i okradziony, po czym pozostawiony nieprzytomny, leżąc połową ciała w wodzie. Po kilku godzinach, gdy odzyskał przytomność zdołał dojść na parking pobliskiego centrum handlowego. Pobitego, mokrego i zziębniętego mężczyznę zauważył jeden z kierowców i natychmiast wezwał pogotowie i policję. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a policjanci z Wyżyn rozpoczęli czynności, by wyjaśnić wszystkie okoliczności tego przestępstwa.

Żmudna i wnikliwa praca kryminalnych z komisariatu na Wyżynach doprowadziła do zatrzymania wszystkich sprawców opisywanego rozboju. Policjanci ustalili, że to 33-letnia bydgoszczanka i jej dwaj koledzy w wieku 39 i 40 lat. Wszyscy już usłyszeli zarzuty rozboju. Okazało się, że obaj mężczyźni odbywali już kary za podobne przestępstwa, dlatego za ten czyn będą odpowiadać w warunkach recydywy.

Na podstawie całości zgromadzonego materiału dowodowego policjanci, za pośrednictwem prokuratora, wystąpili do sądu z wnioskami o zastosowanie wobec trojga sprawców środka zapobiegawczego. Sędzia po zapoznaniu się z aktami spraw przychylił się do wniosków i aresztował troje bydgoszczan na trzy miesiące.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 16.01.2019, 21:56
Co za debile wiedzą że komórkę idzie teraz wyśledzić że są kamery tacy starzy a nie do rozwoje do kamieniołomów tych debili

Pozostałe